İş başvurusundan çıkan genç kıza tecavüz etti!

İş başvurusundan çıkan genç kıza tecavüz etti! İşte istenen ceza…

/ZONGULDAK, (DHA)

26 Nisan 2017 – 15:51Son Güncelleme : 26 Nisan 2017 – 15:55

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi Filyos Beldesi’nde 20 yaşındaki kızı ağaçlık alana götürüp cinsel cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan maden işçisi 34 yaşındaki Hamdi K. için savcı 41 yıl hapis cezası istedi.

dasdasa

2015 yılının Kasım ayında meydana gelen olayda Hamdi K., iddiaya göre Filyos Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunduktan sonra evine doğru yürüyen P.M. adlı kızı kucağına alıp zorla ağaçlık alana götürdü. Hamdi K., burada kendisine direnen P.M.’ye cinsel istismarda bulundu, ardından da kimseye söylememesi için tehdit etti. Karakola giden P.M.,olayı anlatarak şikayetçi oldu. Gözaltına alınan evli ve 2 çocuk babası Hamdi K., tutuklandı.

Hamdi K.’nın, Zonguldak 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ’beden ve ruh sağlığı bakımından kendisini savunamayacak kişiye karşı nitelikli cinsel saldırı’, ’kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından yargılanmasına devam edildi. Sanık, savunmasında P.M. ile cinsel ilişkiye girmek istediğini, ancak parada anlaşamayınca tartıştıkarını veÿoradan ayrıldığını ileri sürerek suçlamayı kabul etmedi.

Savcı ise mütalaasında, sanığın ağaçlık alanda zorla cinsel ilişkiye girdiği sırada mağdurun sanığın yüzünü tırnakladığını fakat kurtulamadığını belirtti. Mağdur ve tanık beyanlarını da dikkate alan savcı, tutuklu sanık Hamdi K. için ’kişi hürriyetini yoksun kılma’, ’nitelikli cinsel saldırı’ ve ’tehdit’ suçlarından toplam 41 yıl hapis cezası talep etti. Duruşma, avukatlarınÿmütalaaya karşı savunma yapması için ertelendi.

asdasda

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir genç kıza tecavüz ettiği iddia edilen bir şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İddiaya göre, Turgutlu’da meydana gelen olayda 18 yaşındaki bin genç kız gece saat 03.00 sıralarında fırına ekmek almaya giderken Y.T. tarafından araca zorla bindirildi. Genç kızın oruç tutmak amacıyla fırından ekmek almaya çıktığı ve o esnada bölgeden aracıyla geçen Y.T. tarafından etkisiz hale getirilerek sex hikayeleri yaşamak adına aracına bindirdiği ve genç kıza tecavüz ettiği iddia edildi.
Şahsın genç kıza tecavüz ettikten kaçırdığı yerin yakınlarına bıraktığı iddia edilirken, genç kızın ve ailesinin şikayeti üzerine Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri tarafından tecavüz iddiasıyla Y.T.’yi kısa sürede yakalandı. Y.T. emniyetteki sorgusunun ardından adli mercilere teslim edildi. Savcılık soruşturmasının ardından hakim karşısına çıkarılan Y.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir